Harry Potter
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Harry Potter

Aici toti fanii Hp sunt bine veniti
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 *I am a little star*

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Bellatrix Lestrange
Anul 1



Numarul mesajelor : 7
Casa : Viperini
Data de inscriere : 16/03/2008

*I am a little star* Empty
MesajSubiect: *I am a little star*   *I am a little star* EmptyDum Mar 16, 2008 1:56 pm

Ok deci nu va suparati dac a pun aceweasi descriere pt ca nu am timp sa fac na noua si asta e singura care mi se potriveste cel mai bine!

Deci sa ma prezint!!!NU este greu dar nci foarte usor!O sa credeti ca ma lau dar asta's io fara cenzura!Daca ma nu va place de mine mai bine plecati!Acuma incepem calatoria spre mine!

Ma cheama Andreea dupa cum se vede!Am 12 aniori ,pe 1 septembrie fac si io 13 ani (ma fac mare ce stiti voi)!Locuiesc prin Bucuresti la a doua pe dreapta la un bloc de pe Camil Resu 70 numit PM 26!Imi plashe sa stau afar dar si pe calc!Sunt obsedarta sa am o carte seara si sa o citesc( nu's tocilara stati calme)!Nu imi plac oameni tradatori si urasc minciuna(chiar daca mint si yo nu imi place sa fiu mintitya)!Sunt critica cateodata scot ochii omului din cap (e un defect cam suparator la mine) si de aceea sunt zodia Fecioara!
imi palc mooolt ca flori:CRINIIIIIIIIII ,lilieci,zambilele si narcisele si orhideea imperiala!Asa am un ciane si o broasca testoasa si o groaza de plante din care rezulta ca's obsedat de natura si ca's un pic ciudata!Sunt cam nebuna si cam rebel si libertina in ultimu timp (e ce vreti anii adolescnetei acum incep lol! )!Ce sa ma zic am prieteni moolti majoritaea ,aproape toti de fapt sunt cam falsi si nu imi zic adevarul in fata (io zic,dar decat atunci cand ma scoate cineva din pepeni)!Am vreo 4-7 poate mai multi prieteni adevrati!Familia mea este asemantoare cu familia Adams!
Poi ce sa va mai spun sunt obsedat de MAGIE si de HARRY POTTER (acuma mai putin)!
Cam atata daca uit ceva eh,mai ma intrebati voi!
A si daca vreti id sau altceva mai personal spuneti prin PM
Sus In jos
Pisica Magica
Admin



Numarul mesajelor : 20
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 06/03/2008

*I am a little star* Empty
MesajSubiect: Re: *I am a little star*   *I am a little star* EmptySam Mai 03, 2008 3:18 pm

TOPIC CLOSED!!!
Sus In jos
 
*I am a little star*
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Harry Potter :: RPG :: Elevii de la Hogwarts-
Mergi direct la: