Harry Potter
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Harry Potter

Aici toti fanii Hp sunt bine veniti
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Cartea preferata HP

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Aida-chan
Anul 1
Aida-chan


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 04/03/2008

Cartea preferata HP Empty
MesajSubiect: Cartea preferata HP   Cartea preferata HP EmptyMar Mar 04, 2008 8:30 pm

Care din cele 7 volume v-a placut cel mai mult?...mie 7 sh 5..insa fiecare carte are ceva special,sh fiecare imi place in mod special..doar k acestea 2 mi-au placut cel mai mult..voua? Cool
Sus In jos
http://aida-puffy.hi5.com
Admin
Admin



masculin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 28
Casa : Viperini
Data de inscriere : 04/03/2008

Cartea preferata HP Empty
MesajSubiect: Re: Cartea preferata HP   Cartea preferata HP EmptyMier Mar 05, 2008 5:52 pm

Mie mia placut foarte mult prima carte, pentru ca a avut dialog si a fost ca si normal cea mai captivanta, insa cu fiecare carte noua , mai descoperi o noutate, iar in hp 7 pentru mine a fost ceva nemai intalnit, chiar daca nu am citit hp 6, cred ca aceasta este cea mai buna carte.
Sus In jos
https://hphogwarts.forumgratuit.ro
Andru Hermione
Anul 1
Andru Hermione


Numarul mesajelor : 5
Casa : Cercetasi
Data de inscriere : 08/03/2008

Cartea preferata HP Empty
MesajSubiect: Re: Cartea preferata HP   Cartea preferata HP EmptyMar Mar 11, 2008 8:40 pm

Mie mi`a placut cel mai mult cartea a 3-a , Harry Potter si Prizonierul din Azkaban pt k are de toate.... actiune, suspans etc.
Mi`au mai placut si prima, a doua si a patra carte.... si ultima.... oleak Very Happy
Sus In jos
http://h2o-x.wikiforum.ro/index.htm
Johanne MangaToons
Sef de Casa
Johanne MangaToons


Numarul mesajelor : 6
Casa : Astropufi
Data de inscriere : 11/03/2008

Cartea preferata HP Empty
MesajSubiect: Re: Cartea preferata HP   Cartea preferata HP EmptyMier Mar 12, 2008 9:29 pm

trebuie sa recunosc ca primele 3 carti au fost absolut SPECTACULOASE!
a 4-a mi-a placut cel mai mult, insa am plans putin ... mai mult cand a murit Cedric, el fiind febletea mea dintotdeauna Crying or Very sad
a 5-a a fost ok. Dupa ce a murit Sirius m-am gandit ca s-a cam dus si ultima farama de genialitate din seria Harry Potter.
iar ultimele doua carti ... ei bine ... in lipsa de alte cuvinte ... sa spunem ca lasa muuult de dorit Neutral
Sus In jos
Bellatrix Lestrange
Anul 1



Numarul mesajelor : 7
Casa : Viperini
Data de inscriere : 16/03/2008

Cartea preferata HP Empty
MesajSubiect: Re: Cartea preferata HP   Cartea preferata HP EmptyDum Mar 16, 2008 6:38 pm

mi-e acum mai nou imi plashe volumul,1,3 si 5 sunt pt mine foarte reusite!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cartea preferata HP Empty
MesajSubiect: Re: Cartea preferata HP   Cartea preferata HP Empty

Sus In jos
 
Cartea preferata HP
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Harry Potter :: Harry Potter :: Carti Hp-
Mergi direct la: